• Wózek spacerowy Bomiko Model L kolor 08 Pink

Wózek spacerowy Bomiko Model L w nowej odsłonie 2017. Klasyczna spacerówka niezwykle wygodna dla dziecka i bardzo praktyczna dla rodzica. Dzięki regulowanemu oparciu gdy maluszek będzie śpiący może się zdrzemnąć i odpocząć, a gdy wstanie przypinana tacka będzie idealnym miejscem, aby zjeść przekąskę albo pobawić się. Samonastawne, podwójne przednie koła idealnie się sprawdzą podczas spaceru między sklepowymi półkami, a pojemny kosz przyda się na zakupy i drobiazgi.

Brak towaru
389.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Od 4 do 30 dni
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier - Przedpłata 15
Kurier - Pobranie 20

image

Wózek spacerowy Bomiko Model L

Wózek spacerowy Bomiko Model L w nowej odsłonie 2017. Klasyczna spacerówka niezwykle wygodna dla dziecka i bardzo praktyczna dla rodzica. Dzięki regulowanemu oparciu gdy maluszek będzie śpiący może się zdrzemnąć i odpocząć, a gdy wstanie przypinana tacka będzie idealnym miejscem, aby zjeść przekąskę albo pobawić się. 

Samonastawne, podwójne przednie koła idealnie się sprawdzą podczas spaceru między sklepowymi półkami, a pojemny kosz przyda się na zakupy i drobiazgi.

 

image

image

Opis spacerówki Bomiko Model L:

- trzystopniowa regulacja oparcia, zdejmowana tacka z miejscem na kubek oraz regulowany podnóżek

- podwójne, samonastawne przednie koła – wszystkie koła amortyzowane

- kosz na zakupy

- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa

- pokrowiec na nóżki w komplecie

- dodatkowo powiększana budka

- pas krokowy

- waga 8,5kg, wymiary rozłożonego wózka 85/52/102

Kupując ten produkt nasz klient otrzymuje w zestawie:

- wózek spacerowy Bomiko Model L

- pokrowiec na nóżki

- darmowe ubezpieczenie przesyłki do wartości produktu

- instrukcję obsługi i gwarancję producenta

Gwarancja Baby Design Group

Baby Design Group zapewnia 12 miesięczną gwarancję z wygodnym systemem reklamacji, daje to poczucie bezpieczeństwa nawet w sytuacji powstania usterki oraz dodatkowo 12 miesięcy gwarancji na wady fizyczne produktu po zarejestrowaniu się na stronie producenta i dokonaniu oceny zakupionego produktu.

Wersje kolorystyczne spacerówki Bomiko Model L

 

image

image

Bezpieczne zakupy

Na ten produkt nasz klient otrzymuje gwarancję Door to Door, dzięki której nie ponosi kosztów wysyłki reklamowanego wózka od i do producenta. Wszystkie wózki są sprowadzane bezpośrednio od producenta, nie są one powystawowe i nie pochodzą z drugiej ręki bądź od pośredników.

Nasza firma współpracuje bezpośrednio z firmą Baby Design Group producentem wózków Bomiko Model L, dlatego do zakupu dostają Państwo dowód zakupu: paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT, która uprawnia do gwarancji na ten wózek.

Podpis
E-mail
Negocjuj cenę - napisz do nas.