• Wózek spacerowy Bomiko Model XS kolor 04 Green

Lekki i praktyczny wózek spacerowy typu parasolka. Mała i wygodna spacerówka Bomiko Model XS posiada wszystko czego można oczekiwać od wózka spacerowego. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. Skrętne przednie koła oraz miękka amortyzacja tylnych i przednich kół sprawia, że jazda wózkiem jest miła i przyjemna zarówno dla rodziców jak i dla dziecka. Regulowane oparcie oraz podnóżek sprawiają, że maluszek podróżuje w komfortowych warunkach. Budka dodatkowo powiększana, co się doskonale sprawdza podczas słonecznej pogody, gdyż mały podróżnik ma zapewniony spokojny sen.

Brak towaru
279.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Od 4 do 30 dni
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier - Przedpłata 15
Kurier - Pobranie 20

image

 

Wózek spacerowy Bomiko Model XS

Lekki i praktyczny wózek spacerowy typu parasolka. Mała i wygodna spacerówka Bomiko Model XS posiada wszystko czego można oczekiwać od wózka spacerowego. Po złożeniu zajmuje mało miejsca.

Skrętne przednie koła oraz miękka amortyzacja tylnych i przednich kół sprawia, że jazda wózkiem jest miła i przyjemna zarówno dla rodziców jak i dla dziecka. Regulowane oparcie oraz podnóżek sprawiają, że maluszek podróżuje w komfortowych warunkach. 

Budka dodatkowo powiększana, co się doskonale sprawdza podczas słonecznej pogody, gdyż mały podróżnik ma zapewniony spokojny sen.

 

image

image

Opis spacerówki Bomiko Model XS:

- płynna regulacja oparcia, zdejmowana barierka oraz regulowany podnóżek

- podwójne, samonastawne przednie koła – wszystkie koła amortyzowane

- bezpieczny hamulec blokujący jednocześnie obydwa tylne koła

- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa

- ergonomiczne rączki

- kosz na zakupy

- wygodny uchwyt do przenoszenia

- pokrowiec na nóżki w komplecie

- dodatkowo powiększana budka

- waga - 7,50 kg, wymiary rozłożonego wózka - 83/45/30.

Kupując ten produkt nasz klient otrzymuje w zestawie:

- wózek spacerowy Bomiko Model XS

- pokrowiec na nóżki

- darmowe ubezpieczenie przesyłki do wartości produktu

- instrukcję obsługi i gwarancję producenta

Gwarancja Baby Design Group

Baby Design Group zapewnia 12 miesięczną gwarancję z wygodnym systemem reklamacji, daje to poczucie bezpieczeństwa nawet w sytuacji powstania usterki oraz dodatkowo 12 miesięcy gwarancji na wady fizyczne produktu po zarejestrowaniu się na stronie producenta i dokonaniu oceny zakupionego produktu.

Wersje kolorystyczne spacerówki Bomiko Model XS

image

image

Bezpieczne zakupy

Na ten produkt nasz klient otrzymuje gwarancję Door to Door, dzięki której nie ponosi kosztów wysyłki reklamowanego wózka od i do producenta. Wszystkie wózki są sprowadzane bezpośrednio od producenta, nie są one powystawowe i nie pochodzą z drugiej ręki bądź od pośredników.

Nasza firma współpracuje bezpośrednio z firmą Baby Design Group producentem wózków Bomiko Model XS, dlatego do zakupu dostają Państwo dowód zakupu: paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT, która uprawnia do gwarancji na ten wózek.

Podpis
E-mail
Negocjuj cenę - napisz do nas.