• Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru
1. Klient który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić bez podawania przyczyny. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia na piśmie w terminie 14 dni liczonych od momentu doręczenia zamawianych towarów. Następnie należy w ciągu 14 dni odesłać nam zakupiony towar, a my zawrócimy jego wartość na konto lub przekazem pocztowym.

2. Klient może skorzystać z formularza oświadczenia o odstąpienia od umowy dostarczanego mu każdorazowo przez Sklep Internetowy ZabawkiSmyka.pl wraz z towarem albo z formularza umieszczonego w zakładce sklepu Zwrot i reklamacje towaru i wysłać na adres: Amkara Rafał Szynal, Miłków 101/5, 58-535 Miłków lub przesłanie stosownej informacji o odstąpieniu od umowy na adres poczty elektronicznej Sklepu Internetowego: sklep@zabawkismyka.pl

3.W przypadku odstąpienia od umowy strony zobowiązane są na swój koszt zwrócić otrzymane świadczenia niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni. Sklep Internetowy zwróci Klientowi świadczenie pieniężne przelewem bankowym na rachunek wskazany przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres Klienta wskazany w zamówieniu. Klient zobowiązany jest zwrócić towar na adres: Amkara Rafał Szynal, Miłków 101/5, 58-535 Miłków. Koszty zwrotu towaru ponosi klient.

4. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem

Reklamacje towarów

Towary zakupione w naszym sklepie objęte są rękojmią w okresie 24 miesięcy lub gwarancją producenta (informacje umieszczone przy opisie i/lub przesłane z produktem). Jeśli w otrzymanym towarze zostanie stwierdzona wada, został uszkodzony podczas przesyłki lub nie nadaje się do użytku zgodnie z jego przeznaczeniem należy:

Pobrać i wypełnić gotowy formularz reklamacji

Poinformować nas e-mailem lub telefonicznie o zaistniałym fakcie

Wysłać na nasz adres reklamowany produkt z załączonym formularzem

Reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni.

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.